728 x 90

Laleli’de Festival ve Yeni Dönem

Sizlerin de bildiği gibi geçtiğimiz ay derneğimizin 15. kuruluş yıldönümünü kutladık. Bu vesileyle organize etmiş olduğumuz Laleli Fashion Shopping Festival, eksikleri olmakla birlikte umduğumuzdan daha geniş bir katılım ve ilgiyle karşılandı. Çok kısa bir sürede planlayıp hayata geçirdiğimiz ve bölgemizde bir ilk olan bu organizasyondan aldığımız dersler, bizleri ileriki yıllarda yapacağımız festivaller için umutlandırmış, cesaretlendirmiş oldu.

Elbette ki geçmişten gelen bu değişim ve ilerleyiş ruhu, bundan sonraki organizasyonlarımız için de bizlere ilham kaynağı olacak ve daha iyisini yapma adına güç verecektir. Bu festival, hiçbir şeyin tam anlamıyla mükemmel olmadığını bilen bizlere Laleli’nin daha iyiyi arama ve ona ulaşma noktasında geçmişten bugüne göstermiş olduğu gayretin bir yansımasını daha göstermiş, bizleri bir kez daha bu anlayışa yürekten inandırmıştır. Bu bağlamda gelecekte yapacağımız daha güçlü organizasyonların hayalini şimdiden zihinlerimizde canlandırıyor ve süreçleri planlayıp yol haritamızı buna göre oluşturuyoruz.

Unutulmamalıdır ki hiçbir şey teklikten müteşekkil değildir. Görünenin, sunulanın ardında nice uğraşlar, çabalar, gizli kahramanlar mevcuttur. Buradan hareketle, yapılan bu güzel organizasyonun da değil tek ya da birçok kişinin, olaya görünürde müdahil olan ya da olmayan tüm Laleli’nin ortak eseri olduğunu belirtmek isterim. Bu güzel etkinlikle ilgili bize emeğiyle destek veren, öneri sunan, eleştiri getiren, izleyici olarak katılım gösteren, haberlerinde yer veren ve her anlamda yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Buradan bir sonraki etkinliğin daha renkli ve ses getirici geçmesi için herkesin öneri, eleştiri ve katkısına da açık olduğumuzu belirtmek isterim.

Bildiğiniz gibi kısa süren sezonun ardından bir tatil dönemine daha girmiş bulunmaktayız. Bu boşluk inanıyorum ki bizler için kendimizi yenilememiz ve sezona daha güçlü girmemiz adına bir fırsat olacaktır. Bu sürecin sonunda yepyeni ve enerjik bir Laleli görmek bizleri mutlu edecek, bölgemizin gücüne güç katacaktır.

Tüm bu güzel gelişmelerin yanında, ülkemizde ay içerisinde meydana gelen acı terör olayları sonucu şehit olan evlatlarımıza da Allah (C.C.)’tan rahmet, aile ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umuyor ve diliyorum ki yüreklerimizi derinden burkan bu acı olaylar son bulur ve bu güzel ülkede kardeşlik, huzur ve barışın silahlara galip geldiği günlere hep birlikte şahit oluruz.

Gelecek nesillerin gönüllerine bu umudu serpiştirmek, bizler için en asil görevlerden birisi olsa gerek.

Giyasettin Eyyüpkoca

Başkandan


Haberler

Duyurular

Tüm Duyurular

Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Etiketler